Restaurace "UKRAJINA"

Jen 50 metrů od autobusového nádraží v Karlových Varech je restaurace "Ukrajina". Abychom odbourali zažité stereotypy, u vchodu vás přivítá 2metrový usměvavý karpatský medvěd s harmonikou. V restauraci můžete vidět vyšívané ukrajinské ručníky a košile. Avšak Ukrajinská restaurace je hlavně o jídle: bohatý boršč s hovězím masem, hustá a voňavá soljanka s klobásou a uzeným masem, palačinky se zakysanou smetanou, houbami, masem.

Samozřejmě také nabízíme Kotletu po-Kyjevski. Vareniky s bramborovou kaší a restovanou cibulkou. Jako desert vareniky s višněmi.To vše je ruční práce našich kuchařů. Pro milovníky masa máme v nabídce delikátní vepřovou panenku nebo kuřecí prsa, podávané s domácími brambory a zeleninovým salátem. Na pánvi podáváme smažené telecí maso s cibulí a bramborami. Vegetariány kromě vareniků potěší pšeničná kaše s houbami a pečená zelenina s domácím ječným chlebem. Steak z lososa nebo pečený pstruh uspokojí každého labužníka, který má rad ryby. Skutečná domácí limonáda a nefiltrované a nepasterizované "Karlovarské pivo Starý hrad" z vlastního pivovaru, je velmi chutné a prospěšné. Mimochodem "Karlovarské pivo Starý hrad" můžete ochutnat pouze v restauracích "Staroslovanská kuchyně" a v restauraci "Cha -Cha".

Při hezkém počasí mohou hosté využít zahrádku u vstupu do restaurace. Uvnitř restaurace je velké hala a dva útulné menší salónky. Každý z nich je individuálně vyzdoben. Velmi přátelsky může restaurace přijmou asi 80 hostů zároveň. Jak se k nám dostanete? Lehce, 200m od největšího parkoviště ve městě, které je vedle autobusového nádraží, 80m od podzemního parkoviště, 250m pěšky od Becherplaz.

Těšíme se na Vaší návštěvu !

Cart

Jídelní lístek

Skutečná cena v nabídce se může lišit

úterý 22. červen 2021

Ukrajinské jídlo nás prostě baví